SPONSORZY

Star Wars:Legion

Data: 6 października 2018, godz. 9:30
Format: turniej singlowy na 800pkt, standardowa struktura armii
Wpisowe: 25 zł
Limit miejsc: 16 graczy
Zapisy: przez formularz na www od godz.16.00 ,27.08.2018

1. Należy mieć ze sobą jedną kopię wydrukowanej rozpiski. Może być to wydruk z Tabletop Admiral, lub wypisane unity i upgrade, byle czytelnie. i WYDRUKOWANE.

2. Należy posiadać ze sobą wszystkie oryginalne karty i komponenty do gry (karty Command, miarki, kości)

3. Ustawienie stołów jest przygotowane przez sędziów i nie wolno go modyfikować

4. Wszystkie modele muszą być sklejone (lub złożone) w sposób umożliwiający ich przestawianie (nie mogą się rozpadać). Muszą znajdować się na oryginalnych podstawkach. Dopuszczalne są konwersje oryginalnych modeli, pod warunkiem, że są one czytelne dla przeciwnika. Nie wolno zmieniać wyglądu broni. Wszystkie modele muszą być oryginalne i muszą reprezentować dokładnie to czym są. Modele wewnątrz oddziału muszą być złożone z jednego zestawu modeli (tzn mając 3 oddziały piechoty nie ma możliwości składania czwartego z resztek i proxowania liderów). Należy oczywiście posiadać oryginalne, pasujące żetony do każdego oddziału.

5. Nie ma wymogu pomalowanych modeli, ale będzie nagroda za najładniejszą armię

6. Gramy 3 rundy w systemie szwajcarskim. Limit czasu na pojedynczą grę to 2h 15min, w czym mieści się również zgłaszanie wyników. 

7. Początek turnieju godz. 9:30(rejestracja graczy), pierwsza bitwa godz 10:00

8. Punktacja turniejowa

  • Duże zwycięstwo - 5:0 (wygrywający gracz zdobył co najmniej  2x więcej punktów za objcective misji niż przeciwnik . Np: 2-1, 5-2, 9-3)
  • Małe zwycięzstwo - 3:1 (wygrywający gracz zdobył więcej punktów za objcective misji niż przeciwnik  ex: 5-4, 3-2, 7-4)
  • Remis- 2:2 (Obaj gracze zdobyli tyle samo punktów za objcective misji)
  • Minor Loss- 1:3 (przeciwnieństwo Dużego zwycięstwa)
  • Major Loss- 0:5 (przeciwnieństwo Małego zwycięstwa)

Dodatkowo do powyższego liczony jest MoV  (w ten sam sposób jak w X-wingu tylko z  800 pkt zamiast 100 - bohaterowie i pojazdy liczą się 100%/50% za zniszczenie/społowienie, oddziały 100% za zniszczenie)