SPONSORZY

Legend of the Five Rings LCG

Legenda 5 Kręgów, to karcianka z wyjątkową historią, a jej powrót pod nową postacią budzi emocje na całym świecie. Chcielibyśmy więc, jak najszybciej, dać wszystkim chętnym możliwość rozpoczęcia przygody w Rokuganie! Tym samym mamy przyjemność zaprosić wszystkich na przedpremierowy turniej Legend of Five Rings LCG na Wojnie Światów 2017!


Format: Standard (3x Core set)
Konstrukcja decku: według instrukcji FFG (Czekamy na oficjalny pdf)
Wpisowe: 25 zł
Czas na rundę: 50 minut (zaczerpnięte z AGoT)
Ilość rund: Zależna od ilości chętnych (5+TOP8?)
Data: 10 września, godz 10.00
Limit miejsc: 20
Zapisy: przez formularz na www


1. Założenia ogólne.
Jak wiadomo, gra nie będzie jeszcze oficjalnie dostępna w trakcie Wojny Światów. W związku z tym informujemy, że turniej nie jest w żaden sposób imprezą oficjalną, a grać będziemy na drukowanych taliach. Liczymy na to, że spora ilość osób przyłączy się do wspólnej zabawy i testowania gry :)

2. Decki
Wszystkie talie muszą zostać złożone według zasad gry, z użyciem maksymalnie 3 Core setów. Mimo iż gramy na tzw “proxach” uznajemy, że muszą one reprezentować pewien poziom, żeby korzystało się z nich przyjemnie. W związku z tym “karty” muszą spełniać następujące wymagania:
wydruk karty w formacie odpowiadającym mniej więcej rozmiarowi oryginału (nie gramy proxami w postaci bazgrołów na paragonach/biletach/itp)
“Karty” muszą być zafoliowane z “podkładką” w postaci innej karty do dowolnej gry. Wysoce wskazane jest używanie ciemnych, nieprzezroczystych koszulek, tak aby rewersy “proxów” nie były widoczne


3. Nagrody
W ramach wpisowego planujemy oczywiście nagrody! :) Nadrzędnym celem imprezy jest integracja środowiska i dobra zabawa, priorytetem będą więc tzw “door prizes”, czyli upominki dla wszystkich uczestników. Będziemy informować na bieżąco o tym co będzie trafiać do puli nagród.

 

Każdy gracz otrzyma komplet 15 fate tokenów

a dla TOPu przygotowaliśmy zestawy Honor Tokenów

4. Postanowienia końcowe.

Całą imprezę nazywamy turniejem i tak też ją traktujemy, ale chcielibyśmy, żeby wszyscy uczestnicy mieli na uwadze dość nietypową sytuację. Mamy sporo doświadczenie w organizacji różnorakich eventów oraz grania w przeróżne gry, zakładamy jednak góry, że bez dostępu do FAQ, zasad turniejowych i kilku tygodniu na ogranie tytułu zapewne pojawią się jakieś wtopy, złe interpretacje zasad itp. Chcielibyśmy więc z góry prosić o wyrozumiałość. Jeżeli macie jakąś wątpliwość zasadową, to skontaktujcie się z nami przed turniejem, może wspólnymi siłami uda nam się wyeliminować większość wątpliwości jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek :)