SPONSORZY

a Game of Thrones LCG

Wpisowe: 75 zł/drużyna
Ilość rund: 5 rund lub 5 + top 4 - zależnie od ilości uczestników
Data: 9 września, godz 10.00
Limit miejsc: 16 drużyn
Zapisy: przez formularz na www. Wszystkie dane związane z płatnością zostaną wysłane w mailu potwierdzającym rejestrację (przy rejestracji podajemy maila jednej osoby - odpowiedzialnej za rejestrację drużyny)

 

Zapraszamy na nieco inną formę pogrania w karcianą Grę o Tron, jaką będą Drużynowe Mistrzostwa. Istotne jest nie tylko dobre prowadzenie własnej talii, ale również rola kapitana, który będzie walczył o odpowiednie dobranie przeciwników dla swoich graczy. W tym roku na Wojnie Światów obok bitewniaków wszelkiej maści, szerzej będą reprezentowane karcianki, stąd i AGoTa zabraknąć nie może.

 

Zasady budowania drużyny:
Każda drużyna składa się z trzech osób. Każdy gracz przyjeżdża z własną (legalną) talią. Ale w jednej drużynie żaden ród ani agenda nie może wystąpić 2 razy! Nawet jako baner. Czyli, jeśli jeden gracz gra Targaryen Fealty, to drugi nie może grać Tyrell Baner of the Dragon (Ale Tyrell Baner of the Lion już tak). Kontynuując powyższy przykład, nie można wziąć Martell Fealty, ale Martell Crossing będzie ok. Do tego dorzucacie NW Summer i macie drużynę.

 

Zasady parowania przez kapitanów:
Obaj kapitanowie zapisują jednocześnie na kartkach swojego championa, którym będzie jeden z graczy drużyny (może to być sam kapitan). Następnie po ich odkryciu do championa każdy kapitan dobiera jednego przeciwnika z dwóch pozostałych. Obaj gracze nie wybrani będą grali przeciwko sobie.

 

Punktacja:
Liczy się wynik całej drużyny, a nie indywidualne osiągnięcia. Za wygranie wszystkich trzech gier przez drużynę przyznawane jest "pełne" zwycięstwo, czyli 5 pkt. Za wygranie dwóch gier, przyznawane jest zwycięstwo modyfikowane, czyli 4 pkt. Porażki nie dają żadnych punktów (when you play a Game of Thrones i tak dalej).

 

Nagrody:
Każdy uczestnik turnieju otrzyma zestaw 8 kart rodowych, takich jak na zdjęciu poniżej.

Oczywiście będą też nagrody dla zwycięzców... ale ich ilość i co to będzie, jest uzależnione od ilości uczestników. Dlatego im szybciej się zgłosicie tym szybciej będziemy wiedzieli z jakim budżetem pracujemy.

 

Chcę zagrać ale nie mam drużyny:
Nic straconego! Takich graczy może być więcej, albo ktoś może w danej drużynie wypaść i będzie potrzebny ktoś na zastępstwo. Na forum agot.sztab.com.pl jest odpowiedni wątek, gdzie można poszukiwać graczy do drużyny. Zgłaszajcie się z ewentualnymi preferencjami czym chcecie / możecie zagrać, to będzie łatwiej sformować drużyny.

http://agot.sztab.com.pl/viewtopic.php?f=52&t=2662


 

Uwaga!
Jeśli okazałoby się, że zainteresowanie drużynówką będzie zbyt małe, to zagramy po prostu zwykłego jousta, o czym będę informował odpowiednio wcześnie.